Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


APC logo

APC (American Power Conversion Corporation) je světově proslulý producent systémů nepřerušitelného napájení energie (UPS - Uninterruptible Power Supply). K hlavním produktům firmy se řadí elektronická zařízení chránící především stroje před výkyvy napětí a kolísáním výkonu a také aparatura, jejímž účelem je zajistit nouzové napájení v krizových situacích.

 

Historie firmy APC začíná v roce 1981, kdy inženýři z MIT (Massachusetts Institute of Technology) započali práci na vládním projektu, jehož cílem bylo využívání sluneční energie. Po dokončení projektu v roce 1984 firma zahájila činnost v oblasti zařízení UPS.

 

Firma APC je známá vysokými standardy kvality, vývojem technologie a inovativními řešeními v oblasti udržování plynulosti práce síťových systémů kritického významu (NCPI).

 

V nabídce firmy zaujímají přední místo zařízení Back-UPS, které jsou nejčastěji v domácnostech a malých firmách. Jedná se o základní sérii zabezpečujících zařízení. Zařízení z této série mají periodický  autotest, který umožňuje včasné odhalení změny akumulátoru. To dovoluje odhalit eventuální poškození akumulátoru všeho druhu a učinit preventivní kroky během velmi krátké doby.

 

Pro větší firmy se naopak doporučují zařízení ze skupiny Smart-UPS. Udržení napájení energií v případě větších firem může mít významný vliv na udržení výrobního procesu nebo společné práce mnoha lidí. Nejžádanější modely z tohoto segmentu nabídky jsou: série SMT a SUA a série SURT a SURTD.

 

Firma APC se postarala rovněž o bohatou nabídku příslušenství ke svým zařízením, ve které najdeme například bateriové sady v blistrech nebo napájecí lišty.

 

Zařízení APC UPS nacházejí ideální uplatnění v počítačových sítích, kde zajišťují ochranu serverů, routerů a switchů. Maximální spolehlivost a výkonnost jednotlivých modelů uspokojí jakékoliv potřeby ochrany zařízení.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-27%
-8%
-60%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení