0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
APC

APC logo

APC (American Power Conversion Corporation) je světově proslulý producent systémů nepřerušitelného napájení energie (UPS - Uninterruptible Power Supply). K hlavním produktům firmy se řadí elektronická zařízení chránící především stroje před výkyvy napětí a kolísáním výkonu a také aparatura, jejímž účelem je zajistit nouzové napájení v krizových situacích.

 

Historie firmy APC začíná v roce 1981, kdy inženýři z MIT (Massachusetts Institute of Technology) započali práci na vládním projektu, jehož cílem bylo využívání sluneční energie. Po dokončení projektu v roce 1984 firma zahájila činnost v oblasti zařízení UPS.

 

Firma APC je známá vysokými standardy kvality, vývojem technologie a inovativními řešeními v oblasti udržování plynulosti práce síťových systémů kritického významu (NCPI).

 

V nabídce firmy zaujímají přední místo zařízení Back-UPS, které jsou nejčastěji v domácnostech a malých firmách. Jedná se o základní sérii zabezpečujících zařízení. Zařízení z této série mají periodický  autotest, který umožňuje včasné odhalení změny akumulátoru. To dovoluje odhalit eventuální poškození akumulátoru všeho druhu a učinit preventivní kroky během velmi krátké doby.

 

Pro větší firmy se naopak doporučují zařízení ze skupiny Smart-UPS. Udržení napájení energií v případě větších firem může mít významný vliv na udržení výrobního procesu nebo společné práce mnoha lidí. Nejžádanější modely z tohoto segmentu nabídky jsou: série SMT a SUA a série SURT a SURTD.

 

Firma APC se postarala rovněž o bohatou nabídku příslušenství ke svým zařízením, ve které najdeme například bateriové sady v blistrech nebo napájecí lišty.

 

Zařízení APC UPS nacházejí ideální uplatnění v počítačových sítích, kde zajišťují ochranu serverů, routerů a switchů. Maximální spolehlivost a výkonnost jednotlivých modelů uspokojí jakékoliv potřeby ochrany zařízení.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění