0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
APC


APC logo

APC (American Power Conversion Corporation) je světově proslulý producent systémů nepřerušitelného napájení energie (UPS - Uninterruptible Power Supply). K hlavním produktům firmy se řadí elektronická zařízení chránící především stroje před výkyvy napětí a kolísáním výkonu a také aparatura, jejímž účelem je zajistit nouzové napájení v krizových situacích.

 

Historie firmy APC začíná v roce 1981, kdy inženýři z MIT (Massachusetts Institute of Technology) započali práci na vládním projektu, jehož cílem bylo využívání sluneční energie. Po dokončení projektu v roce 1984 firma zahájila činnost v oblasti zařízení UPS.

 

Firma APC je známá vysokými standardy kvality, vývojem technologie a inovativními řešeními v oblasti udržování plynulosti práce síťových systémů kritického významu (NCPI).

 

V nabídce firmy zaujímají přední místo zařízení Back-UPS, které jsou nejčastěji v domácnostech a malých firmách. Jedná se o základní sérii zabezpečujících zařízení. Zařízení z této série mají periodický  autotest, který umožňuje včasné odhalení změny akumulátoru. To dovoluje odhalit eventuální poškození akumulátoru všeho druhu a učinit preventivní kroky během velmi krátké doby.

 

Pro větší firmy se naopak doporučují zařízení ze skupiny Smart-UPS. Udržení napájení energií v případě větších firem může mít významný vliv na udržení výrobního procesu nebo společné práce mnoha lidí. Nejžádanější modely z tohoto segmentu nabídky jsou: série SMT a SUA a série SURT a SURTD.

 

Firma APC se postarala rovněž o bohatou nabídku příslušenství ke svým zařízením, ve které najdeme například bateriové sady v blistrech nebo napájecí lišty.

 

Zařízení APC UPS nacházejí ideální uplatnění v počítačových sítích, kde zajišťují ochranu serverů, routerů a switchů. Maximální spolehlivost a výkonnost jednotlivých modelů uspokojí jakékoliv potřeby ochrany zařízení.

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner