Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  PCI Adapters


  Allied Telesis logo

  PCI adaptéry značkyAllied Telesis umožňují dosáhnout dokonalého výkonu. V nabídce výrobce jsou modely AT-2701FXa/SC-001, AT-2701FXa/ST-001, AT-2711FX/LC-001, AT-2711FX/SC-001, AT-2711FX/ST-001, AT-2701FTXa/SC-001 a AT-2701FTXa/ST-001. Zařízení zajišťují vysokou prostupnost sítě Fast Ethernet. Adaptéry přizpůsobené pro PCI magistrálu méně zatěžují procesor, proto se jedná o výhodné a často používané řešení.

   

  Základním úkolem síťových karet je přenos a rozšifrování informací zasílaných komunikačním vedením. Počínaje přenosovými parametry, jako jsou velikost či rychlost, se data transformují na elektrické signály, jsou komprimována a odesílána. Karta příjemce odpovídá za jejich opětovné rozšifrování a dekompresi.

   

  Díky nejlepší kvalitě a velmi výhodné ceně společnosti Allied Telesis představují tato řešení záruku spolehlivosti. Jednoduchá obsluha umožňuje jejich rychlé a bezproblémové včlenění do systému.

  Aktuální akce:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner