Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Media Converters


  Allied Telesis logo

  Media konvertory Allied Telesis umožňují rozšířit možnosti sítě. Zařízení transformují přenášené signály, čímž umožňují změnit signál z UTP kabelu na optický signál. Díky pokročilým technologiím lze eliminovat omezení vyplývající ze standardu Ethernet.

   

  V nabídce výrobce najdete modely AT-MC103XL-60, AT-MC1004-60, AT-GS2002/SP-60, AT-MC1008/SP-60, AT-MC101XL-20 a AT-MC102XL-20. Při výběru konkrétního řešení je nutno věnovat pozornost takovým parametrům, jako provozní režimy, způsob montáže, kompatibilita, dosah a konstrukce. Správná volba zařízení vám umožní optimálně využít dostupné funkce.

   

  Zařízení lze v závislosti na modelu použít v nejrůznějších prostředích. Osvědčí se například v místních sítích rozšířených na velké vzdálenosti, které propojují komplexy budov, jako jsou školy, hotely, nemocnice a banky.

   

  Díky vysoké kvalitě a příznivým cenám jsou tyto media konvertory neskutečně populární. Kontaktujte nás a informujte se, jaký model je šitý na míru Vaší firmě!

  Aktuální akce:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner