OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Media Converters


Allied Telesis logo

Media konvertory Allied Telesis umožňují rozšířit možnosti sítě. Zařízení transformují přenášené signály, čímž umožňují změnit signál z UTP kabelu na optický signál. Díky pokročilým technologiím lze eliminovat omezení vyplývající ze standardu Ethernet.

 

V nabídce výrobce najdete modely AT-MC103XL-60, AT-MC1004-60, AT-GS2002/SP-60, AT-MC1008/SP-60, AT-MC101XL-20 a AT-MC102XL-20. Při výběru konkrétního řešení je nutno věnovat pozornost takovým parametrům, jako provozní režimy, způsob montáže, kompatibilita, dosah a konstrukce. Správná volba zařízení vám umožní optimálně využít dostupné funkce.

 

Zařízení lze v závislosti na modelu použít v nejrůznějších prostředích. Osvědčí se například v místních sítích rozšířených na velké vzdálenosti, které propojují komplexy budov, jako jsou školy, hotely, nemocnice a banky.

 

Díky vysoké kvalitě a příznivým cenám jsou tyto media konvertory neskutečně populární. Kontaktujte nás a informujte se, jaký model je šitý na míru Vaší firmě!

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění