0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Allied Telesis Switches


Allied Telesis logo

Široká nabídka switchů Allied Telesis se osvědčí jak v malých a středně velkých firmách, tak ve větších podnicích s náročnějšími požadavky na hardware. Díky možnosti výběru z několika desítek modelů si mohou zákazníci vybrat řešení, které bude přtesně odpovídat jejich potřebám.

 

Nabídka Allied Telesis obsahuje switche s vysokými parametry výkonu a propustnosti. Díky příznivému poměru kvality a ceny jsou tyto přístroje velice populární u firem na celém světě. Důvodem jejich popularity je také neobyčejná spolehlivost, což je klíčový faktor při kompletování elementů síťové infrastruktury.

 

Firma nabízí přístroje z řady 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 a x510. Tato zařízení jsou stohovatelná. Použité technologie splňují rostoucí požadavky na parametry sítě. Široké možnosti v oblasti řízení, routingu, bezpečnosti a obsluhy zaručují správnou funkci systému a díky tomu se lze soustředit na jiné, klíčové oblasti činnosti firmy.

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner