OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Allied Telesis


Allied Telesis logo

Allied Telesis je dodavatel hardwaru v oblasti síťové infrastruktury a flexibilních produktů, které jsou s ní kompatibilní. Firma založená roku 1987 v Japonsku je dnes jedním z předních výrobců v IT branži. Společnost vytváří inovativní sítě založené na IP standardech a umožňuje tak plynule propojovat hlasové, video a datové služby. Nabídka firmy je určena většině segmentů - od podnikatelských subjektů, přes administrativu, zdravotnictví, vzdělávací, turistický či hotelový sektor, až po poskytovatele síťových služeb.

 

Zařízení od společnosti Allies Telesis se díky optimalizaci činnosti a nižším provozním nákladům těší popularitě na celém světě. Firma se angažuje v modernizaci způsobu dodávání a řízení aplikace a služeb, neustále zvyšuje kvalitu své nabídky a zjednodušuje dynamický rozvoj. V nabídce výrobce najdete např. switche, media konvertory a PCI adaptéry.

 

Japonský gigant dodává kreativní, inovativní řešení, která zvyšují výkon a zlepšují výslesky práce. Široká nabídka interoperačních nástrojů zjednodušuje proces adaptace na měnící se technologickou realitu. Firma svou výrobou inteligentních zařízení otevírá svým zákazníkům nový pohled na byznys.

 

Firma nabízí spolehlivé switche z řady 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 a x510. Dodává také media konvertory Fast Ethernet Media a Gigabit Media a také sadu nástroj§ doplňujících kompletní strukturu. Ve své nabídce má také široký výběr PCI adaptérů.

 

Cílem společnosti Allied Telesis je dodávat řešení nejvyšší kvality za příznivou cenu. Firma na základě svých bohatých zkušeností s novými standardy nabízí kompletní infrastrukturu - od výkonných switchů třetí vrstvy až po techniky pokročilé media konvertory.

 

Pokud máte zájem o nabídku výrobce, kontaktujte naše specialisty, kteří Vám poskytnou podrobné informace a pomohou najít nejlepší řešení pro Vaši firmu.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner