Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Allied Telesis logo

Allied Telesis je dodavatel hardwaru v oblasti síťové infrastruktury a flexibilních produktů, které jsou s ní kompatibilní. Firma založená roku 1987 v Japonsku je dnes jedním z předních výrobců v IT branži. Společnost vytváří inovativní sítě založené na IP standardech a umožňuje tak plynule propojovat hlasové, video a datové služby. Nabídka firmy je určena většině segmentů - od podnikatelských subjektů, přes administrativu, zdravotnictví, vzdělávací, turistický či hotelový sektor, až po poskytovatele síťových služeb.

 

Zařízení od společnosti Allies Telesis se díky optimalizaci činnosti a nižším provozním nákladům těší popularitě na celém světě. Firma se angažuje v modernizaci způsobu dodávání a řízení aplikace a služeb, neustále zvyšuje kvalitu své nabídky a zjednodušuje dynamický rozvoj. V nabídce výrobce najdete např. switche, media konvertory a PCI adaptéry.

 

Japonský gigant dodává kreativní, inovativní řešení, která zvyšují výkon a zlepšují výslesky práce. Široká nabídka interoperačních nástrojů zjednodušuje proces adaptace na měnící se technologickou realitu. Firma svou výrobou inteligentních zařízení otevírá svým zákazníkům nový pohled na byznys.

 

Firma nabízí spolehlivé switche z řady 8000GS, 8000S, 9000, CentreCOM series, FS700, FS750, FS970M, GS900, GS950, x200 a x510. Dodává také media konvertory Fast Ethernet Media a Gigabit Media a také sadu nástroj§ doplňujících kompletní strukturu. Ve své nabídce má také široký výběr PCI adaptérů.

 

Cílem společnosti Allied Telesis je dodávat řešení nejvyšší kvality za příznivou cenu. Firma na základě svých bohatých zkušeností s novými standardy nabízí kompletní infrastrukturu - od výkonných switchů třetí vrstvy až po techniky pokročilé media konvertory.

 

Pokud máte zájem o nabídku výrobce, kontaktujte naše specialisty, kteří Vám poskytnou podrobné informace a pomohou najít nejlepší řešení pro Vaši firmu.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-16%
-51%
-13%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme! Vaše e-mailová adresa vyžaduje potvrzení. Zkontrolujte poštu, na adresu %1$s poslali jsme mail s aktivačním linkem.
Partnerství
Způsoby doručení